Srpen 2015

Reklama na Doritos (natáčení)

29. srpna 2015 v 21:59 | Kath |  Filmové projekty
Dnes jsem se vrátila z Prahy z nočního natáčení reklamy na Doritos (pokud nevíte, co to je, tak jsou to takové ty nachos sušenky, nebo jak to mám nazvat :D ). Teď bych se s vámi o tuto zkušenost moc ráda podělila, protože je opravdu o čem vyprávět :)

Kostýmová zkouška na Karla IV.

22. srpna 2015 v 20:28 | Kath |  Kostýmové zkoušky
Nový článek bude o tom, jak jsem byla na kostýmové zkoušce na nový český televizní film "Karel IV." a o tom, jak taková zkouška probíhá :) A také o tom, jak mě pan maskér téměř dohnal k infarktu :D

Dragon Quest VIII.

19. srpna 2015 v 22:39 | Kath |  Filmové projekty
Tohle bylo moje úplně první natáčení v roli komparzistky :)
Šlo o natáčení reklamy na počítačovou hru (Dragon Quest VIII.) pro Japonsko. Musím se přiznat, že jsem až do samotného dne natáčení úplně přesně nevěděla, co vlastně budu točit (a vlastně ani pár hodin po příjezdu na Bouzov, kde natáčení probíhalo). Jediné, co mi bylo sděleno předem byl fakt, že se děj odehrává ve středověku (což mě později překvapilo, když jsem zjistila, o jaký projekt se vlastně jedná).

Úvodní článek

19. srpna 2015 v 22:00 | Kath
Ahoj! :)

Před nedávnem jsem začala pracovat jako komparzistka a rozhodla jsem se, že bych se s vámi chtěla podělit o své ne příliš všední zážitky z natáčení, protože si je nechci nechávat jen sama pro sebe a myslím si, že by to byla trochu škoda :)
Zatím tolik zkušeností s natáčením bohužel nemám, ale v září se chystám na další dva projekty (o tom později), takže budu články postupně přidávat :)
Doufám, že se vám na mém blogu bude líbit a že vás možná přilákám do komparzu, protože já sama to mám moc ráda a myslím si, že je to úžasná práce! :)
Více tedy asi později, už se na vás těším :)

Kath