Listopad 2015


Mockingjay Photoshoot; The Girl On Fire

23. listopadu 2015 v 19:25 | Kath |  Focení
Jistě Vás neminul fakt, že do kin přišel poslední díl Hunger Games, tentokrát pod názvem "Mockingjay part 2" (ne, nebudu zde zmiňovat oficiální český překlad, protože s původní anglickou verzí to nemá vůbec nic společného). Jelikož se jedná o poslední díl této slavné série, rozhodla jsem se nafotit něco k tomuto tématu :)

Always; Z pohledu Severuse Snapea

11. listopadu 2015 v 19:10 | Kath |  Téma týdne
Tuto krátkou povídku jsem už hrozně dávno našla na jednom anglickém blogu a už tehdy jsem si přísahala, že ji musím přeložit do našeho jazyka, aby si ji mohli přečíst i ti, kteří angličtině tolik nerozumí. Jedná se o pohled samotného Severuse Snapea na celou věc s Lily, Harrym a s jedním slovem, které - ač by se mohlo zdát na první pohled obyčejné - vyjadřuje tolik emocí, že bude znít v hlavě všem fanouškům Harryho Pottera už napořád. To slovo je Always.

Autumn TAG

9. listopadu 2015 v 20:37 | Kath |  Tagy
Ahoj, příšerky! :) Pokud o tento blog občas zavadíte, určitě jste si už všimli, že miluju podzim. Tagy moc přidávat nebudu, spíš se zaměřím jen na ty tématické, ale podzimní patří k těm, které bych si rozhodně nenechala ujít :) Tag jsem našla zde.

Kůň je jídlo, ne kamarád...?!

7. listopadu 2015 v 20:52 | Kath |  Téma týdne
Je to už nějakou dobu, co se na facebooku poprvé objevila stránka s názvem "Kůň je jídlo, ne kamarád". Tehdy, když se to ke mně dostalo přes stránky o koních, které to sdíleli s tím, že máme stránku nahlásit, měla stránka 300 "To se mi líbí"... Dnes už se ale číslo vyšplhalo na neuvěřitelných 12 000.

Vídeň a pohovor v LKW Walter

6. listopadu 2015 v 20:33 | Kath |  Cestování
Ahoj, příšerky! :) Včera jsme byli se školou na výletě ve Vídni, především kvůli pohovoru v rakouské firmě LKW Walter a ráda bych se s vámi o tuto úžasnou zkušenost podělila :)


Výsledky Halloweenské soutěže 2015

4. listopadu 2015 v 20:49 | Kath |  Soutěže
Tak jsem se konečně rozhodla zveřejnit výsledky letošní Halloweenské soutěže o ceny z úžasného seriálu The Vampire Diaries :) Myslím, že pár lidí na to už celkem dlouho čeká, tak vás už nechci moc napínat :D Takže jdeme na to! :)


Halloween 2015

2. listopadu 2015 v 19:40 | Kath |  Halloween 2015
Ahoj, příšerky! :::) Halloween je za námi a já doufám, že jste si ho užili přinejmenším tak moc, jako já :)
Letošní Halloween jsem jako obvykle strávila u kamarádky s několika dalšími kamarády. Udělali jsme si takovou menší oslavu, která zahrnovala focení, koukání na filmy a samozřejmě jídlo! :) Část receptů najdete tady na blogu, ale něco připravovali samozřejmě i ostatní a když jsme to dali na stůl k sobě, vypadalo to fakt dobře! :D Kdo by chtěl, fotku najdete na mém instagramu :)
Co se filmů týče, dívali jsme se už tradičně na Sweeneyho Todda. Je to film od Tima Burtona a je naprosto dokonalý, nejen hereckým obsazením (Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, apod.) a režií, ale i celkovou atmosférou historického Londýna s nádechem temnoty :) Pokud jste neviděli, určitě doporučuji! :)
Dále jsme si pustili Nezvratný osud 3, co si myslíte o tomto filmu? Podle mě je nápad skvělý, jenom je už to později trochu okoukané, když se v každém díle (myslím, že Nezvratných osudů je už celkem pět) odehrává v podstatě to samé :D
Byla bych ráda, kdybyste mi napsali vaše Halloweenské zážitky, moc ráda si je přečtu! :)
A co se soutěže týče, výsledky už mám, brzy můžete očekávat jejich zveřejnění na blogu! :)
Tohle byl hrozně ukecaný článek ( :D ), ale jen jsem chtěla krátce shrnout, jak probíhal můj Halloween a zeptat se na ten váš :)