Proč už nevychází články o natáčení...

16. června 2016 v 18:50 | Kath
Toto je čistě informační článek, takže pokud vás články tohoto typu nezajímají, jednoduše jej přeskočte. Jen bych tady chtěla stručně vysvětlit pár věcí ohledně článků na blogu :)


Hned první věcí, kterou bych nejspíš měla vysvětlit je, proč na blogu o natáčení nevycházejí články o natáčení :D Ano, vím, že blog byl původně zaměřen na tohle, ale kdyby to mělo být jen o tom, moc by těch článků nebylo a to nechci. Vím, že už jsem dlouho nic o žádném natáčení nepsala (když nepočítám Soudkyni Barbraru, ale to snad ani počítat nemůžu vzhledem k tomu, že to byl jen "pohled zpět"). Pravdou je, že jsem na posledním natáčení byla začátkem září a je neuvěřitelné, jak rychle to uteklo, ale rok je skoro pryč a já jsem za tu dobu byla v Praze jen dvakrát, z toho se pouze jednou jednalo o casting. Ne, že by mi nepřišly nějaké nabídky, bylo jich hned několik... Ale já jsem všechny odmítla. Měla jsem teď totiž ve škole hodně důležitý rok a nabídky pokaždé chodily na dny, kdy jsem prostě nemohla ve škole chybět a teď jsem také ráda za to, že jsem to neudělala.

To ovšem neznamená, že s tím končím. Pokud bude příležitost (což doufám, že bude), chtěla bych se tomu začít znovu věnovat o prázdninách i v příštím roce (ano, vím, že budu maturovat, ale snad to nějak zvládnu).

Zároveň jste si možná všimli, že teď za dva týdny vyšel jen jeden článek, což je oproti několika měsícům zpátky hrozně málo. Je to tím, že v poslední době nemám tolik času. Určitě to znáte; konec roku, takže všichni chtějí najednou psát písemky a je toho hrozně moc najednou. K tomu musím ještě psát články pro jednu firmu a zároveň se věnovat dalšímu projektu, o kterém zatím ale nechci nic prozrazovat :) Zabere to spoustu času, doufám ale, že budu mít o prázdninách více příležitostí sem psát, protože mě to hrozně baví.

Tak jsem se vám vyzpovídala, snad se brzy dostanu k dalšímu článku, který už by měl být trochu duchaplnější :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sakay sakay | Web | 16. června 2016 v 22:00 | Reagovat

maturita bude ok. :) vůbec se toho neboj. a hodně štěstí v budoucím blogování :) btw v jakém díle barbary jsi byla?

2 extras-diary extras-diary | E-mail | Web | 17. června 2016 v 6:23 | Reagovat

[1]: Děkuji, snad to nějak zvládnu :) Jinak ráda bych ti řekla, který to je díl, ale vzhledem k tomu, že mám poslední dobou pocit, že sem chodí jistá osoba, to tady nechci moc zveřejňovat :-D Kdyby tě to fakt zajímalo, tak napiš na email :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama